obrazek 2

Magdalena Musiela

Koordynator projektu books@travels

Magdalena Musiela, członek Stowarzyszenia Smartness. Ukończyła na WSE UAM w Poznaniu studia magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej i rewalidacji upośledzonych umysłowo, a także jest absolwentką studiów podyplomowych (m.in.: Informacji Naukowej, Elektronicznej i Bibliotekoznawstwa, Aplikacji Internetowych i Mobilnych, Public Relations).
Posiada kwalifikacje trenera kinezjologicznego systemu kształcenia i terapii oraz uprawnienia do prowadzenia spotkań i zajęć z różnymi grupami społecznymi m.in. z zakresu biblioterapii.
Jest autorką artykułów naukowych, a także scenariuszy zajęć z zakresu biblioterapii.
Interdyscyplinarność zainteresowań, oraz prowadzenie badan naukowych, które dotyczącą upowszechniania czytelnictwa, umożliwia jej czynny udział w wielu inicjatywach społecznych.
Swój wolny czas spędza w gronie przyjaciół. Od wielu lat podróżuje udając się do urokliwych i malowniczych zakątków Polski (m.in. góry, jeziora, morze). Nie są jej obce również te odległe jak i bliższe zagraniczne wojaże dzięki którym poznaje inne kultury, a także nawiązuje nowe znajomości i przyjaźnie.

Kontakt

Adres

Stowarzyszenie Smartness
KRS 0000409903
NIP 7831687003,

Telefon i email

tel.: 535 373 662
event@smartness.pl

obsługę reklamową Stowarzyszenia Smartness wspiera www.prorozyn.pl