Batyskaf 2019 – muzyka / jezioro / chill

Opis/Program

Muzyka, jezioro, chill. Tyle i aż tyle! 29 czerwca to data, którą warto zapisać w kalendarzu. Wypływamy z VI edycją muzycznego  Festiwalu Batyskaf na kórnickie wody, a razem z nami: Rosalie, Sonbird, Kasia Tontor, zimnv, Killedbycar a także Nohono. Idealne miejsce –  piaszczysta plaża, orzeźwiająca woda ️ i miękka, zielona trawa pod stopami, a do tego muzyka, która pozwoli poczuć pełnię lata.

Festiwal muzyczny ze znajomymi i dziećmi? – idealne połączenie jest możliwe! Na wyjątkowy festiwal przyjdź ze swoją pociechą i na pewno nie będzie się nudzić, bo dla muzycznych rodzin przygotowaliśmy Akademie Młodego Rockmana. Dzieciaki będą mogły odkryć artystyczne talenty i załapać muzycznego bakcyla, bo tuż przy scenie udostępnione przez muzyków zostaną prawdziwe gitary i perkusja. Dodatkowe atrakcje dla najmłodszych poprowadzi ekipa z przedszkola „Zaczarowana Kraina” w Bninie. Razem z maluchami  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym stworzą  podwodny świat, własne ekologiczne instrumenty muzyczne, a każdy kto do nas dołączy otrzyma medal akademii juniora. Nie zabraknie też mega mydlanych baniek dla jeszcze lepszej zabawy!

W paru słowach o naszych artystach:

Rosalie. – w mistrzowski sposób łączy r’n’b ze współczesną elektroniką i wyraźnymi wpływami hip-hopu. W lutym 2018 wygrała plebiscyt Sanki jako nadzieja polskiej muzyki, a tym samym roku została nominowana do Fryderyków. Na pewno znacie jej utwór „Więcej”, który został użyty w kampanii telewizyjnej TVN.

Kasia Tontor – kolejna przedstawicielka R&B i soul, nie tylko śpiewa, ale sama komponuje i pisze teksty. Na swoim muzycznym koncie ma już EP-kę „Killa” wydaną w 2015 roku , aktualnie pracuje nad kolejną. Jej piosenki idealnie wpasują się w chilloutowy klimat wakacyjny nad kórnickim jeziorem.

zimnv –  to powstałe na początku 2018 roku trio tworzące muzykę z pogranicza indie popu i alternatywy. Za ciepłym, kojącym głosem wokalisty i pozornie prostymi tekstami można znaleźć liczne nawiązania do popkultury i podwójne dna. Zespół wydał  mixtape „Kto?” czerpiący muzyczne i tekstowe inspiracje z dzieł takich twórców jak Grzegorz Ciechowski czy Marek Grechuta. Myślą przewodnią projektu było nadanie nowego życia twórczości artystów i zespołów które przestały już istnieć.

Killedbycar – najpierw koncert w Belgradzie, potem występy w Polsce, na koniec trasa po największych miastach Niemiec, a jeszcze gdzieś pomiędzy – wydanie płyty. Zespół oparty na punkowym wokalu i łączeniu różnych instrumentów elektronicznych i strunowych ze sobą – to trzeba usłyszeć.

Nohono – to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku. To mieszanka żywiołowej elektroniki, żywych instrumentów, hipnotyzującego wokalu oraz wizualizacji tworzonych w oparciu o technologię 3D mappingu.

Sonbird– Indie rockowy zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku pięknie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Rok 2018 rozpoczęli z ogromnym wyróżnieniem przyznanym przez 70 wybitnych dziennikarzy, bookerów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy w Plebiscycie „SANKI” Gazety Wyborczej, okrzyknęli zespół Sonbird jednymi z dziesięciu najlepiej zapowiadających się artystów polskiej sceny muzycznej.

Na głodnych, nie tylko tych muzycznych wrażeń będziemy czekać z foodtruckiem, a dla spragnionych,  Browar Gzub ugasi pragnienie genialnym piwem kraftowym, które pozwoli wam poczuć smak wakacji.

Zacznijmy lato z dobrą muzyką, znajomymi i dzieciakami!

WSTĘP NA TEREN FESTIWALU JEST BEZPŁATNY

 

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/651414455287475/

Kontakt

Adres

Stowarzyszenie Smartness
KRS 0000409903
NIP 7831687003,

Telefon i email

tel.: 535 373 662
event@smartness.pl

obsługę reklamową Stowarzyszenia Smartness wspiera www.prorozyn.pl