Zwierzenia bezrobotnego aktora w klubie Blue note

Opis/Program

28.05 w poznańskim klubie Blue Note wystąpił Marcin Zarzeczny ze swoim Monodramem pt. „Zwierzenia Bezrobotnego Aktora”. Spektaklowi towarzyszył koncert Kuby Antkowiaka, znanego jako Nocna Lampka.

„Zwierzenia…” to opowieść o determinacji i walce o realizację marzeń.
O ważnych rzeczach mówi się tu w sposób lekki, bez użalania się nad losem bezrobotnego. W scenariuszu zawarty jest opis doświadczeń bohatera związanych z poszukiwaniem pracy. Nie one są tu jednak najważniejsze, a sposób w jaki reaguje na nie bohater próbując myśleć
tylko pozytywnie i patrzeć na trudne sytuacje z ogromnym dystansem.
Tekst nie jest napisany w klasyczny sposób, opierający się na misternej budowie dramaturgii. W zasadzie tej dramaturgii jest tutaj niewiele.
Ważniejsze od niej jest zbudowanie atmosfery intymnej rozmowy bohatera z widzem, podobnej do rozmowy przyjaciół.”

„Kochajcie bezrobotnych artystów!”

„(Niespodzianką) był wspaniały występ Marcina Zarzecznego zatytułowany „Zwierzenia bezrobotnego aktora”. Niesamowite umiejętności sceniczne pozwoliły artyście zafascynować publiczność swoją osobowością i niezwykłą historią perypetii związanych z poszukiwaniem pracy.”

„Mimo iż monodram trwał półtorej godziny, publiczność cały czas z zapartym tchem śledziła opowieść o poszukiwaniu angażu na stałe w teatrze czy filmie, wysyłaniu setek maili, szukaniu kontaktów, a w międzyczasie zarabianiem na życie innymi sposobami.”

 

Kontakt

Adres

Stowarzyszenie Smartness
KRS 0000409903
NIP 7831687003,

Telefon i email

tel.: 535 373 662
event@smartness.pl

obsługę reklamową Stowarzyszenia Smartness wspiera www.prorozyn.pl